Termin19.05 - 30.05
Jubileuszowa Pielgrzymka do Fatimy
Lokalizacja Kotlarska 17, 58-100 Świdnica
Miejsc 100
Prowadzący ks. Paweł Łabuda


                                                                         Jubileuszowa Pielgrzymka

                                                                                Do Fatimy 2017

 

 

                                                                   Termin : 19.05 do 30.05 2017

 

 

Dzień 1       Wyjazd w godzinach popołudniowych około godziny 15:00 i bezpośredni przejazd przez Niemcy do Francji. (nocna podróż).

 

Dzień 2       W godzinach porannych toaleta i śniadanie własne a następnie przejazd do Ars , tam Msza Święta i zwiedzanie miejsc związanych z życiem Św. Proboszcza Jana Vianeya. Kontynuacja podróży do Lourdes . Kolacja i nocleg w hotelu.          

 

Dzień 3       Całodzienne zwiedzanie Lourdes: Msza Święta, Droga Krzyżowa, Grota Objawień oraz miejsca związane z życiem Bernadety Sobiru. Czas wolny, kolacja a po niej udział w procesji ze świecami. Nocleg

 

Dzień 4       W godzinach porannych Msza Święta. Śniadanie i wyjazd do Santiago de Compostella. Po drodze nawiedzenie katedry w Burgos . Kolacja i nocleg w hotelu w Santiago.

 

Dzień 5       Po śniadaniu zwiedzanie Bazyliki Św. Jakuba Apostoła. Udział we Mszy Świętej, nawiedzenie krypty z relikwiami Św. Jakuba. Po południu wyjazd do Fatimy z postojem w Bradze i zwiedzanie Sanktuarium Dobrego Jezusa .Kolacja a po niej wieczorna procesja różańcowa i nocleg w hotelu.

 

Dzień 6       Całodzienny pobyt w Fatimie: Msza Święta w dolinie Cova da Iria, nawiedzenie bazyliki, Droga Krzyżowa. Przejazd do  miejscowości Łucji, Franciszka, Hiacynty oraz zwiedzanie ich domów rodzinnych. Po południu czas wolny, kolacja a po niej udział w wieczornej procesji różańcowej i nocleg w hotelu.

 

Dzień 7       Śniadanie całodzienny pobyt w Fatimie obiadokolacja, a po niej udział w  wieczornej procesji różańcowej i nocny wyjazd do Zaragossy.

 

Dzień 8       Śniadanie pielgrzymkowe, msza św w sanktuarium Matki Bożej na Kolumnie ( del Pilar) a następnie przejazd do Montserrat. Kolacja i nocleg w okolicach Barcelony.

 

Dzień 9       Śniadanie w hotelu i zwiedzanie Barcelony: Katedra Św. Eulalii, budowle Antonio Gaudiego z Sagradą Familią , spacer główną aleją Barcelony ( La Rambla ) do pomnika Kolumba i powrót na kolację i nocleg do hotelu.

 

Dzień 10     Śniadanie i całodzienny wypoczynek na plaży. Kolacja i nocleg w hotelu.

 

Dzień 11     Po śniadaniu przejazd do Avignon , dawna siedziba papieży , zwiedzanie i kontynuacja podróży do Polski  . Nocna podróż .

 

Dzień 12     Około południa, powrót i zakończenie pielgrzymki.

 

 

CENA:  500 PLN + 500 €

Świadczenia zawarte w cenie :

- Przejazd autokarem

- 8 noclegów hotelach + HB

- Ubezpieczenie NW i KL

- Przewodnik na całej trasie  

 

Wstępy do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo około 35 €Koszt podany w formularzy dot. tylko zaliczki. Pozostałą kwotę 500 euro, można opłacić na konto lub w dniu wyjazdu.Bank Pekao

59124019781111001072800952
Najbliższe rekolekcje

Nie ma rekolekcji w najbliższym czasie