Termin07.10 - 08.10
Strumienie Życia Lublin - sesja weekendowa
Lokalizacja Dom Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi - ul. Nałęczowska 241, 20-831 Lublin
Miejsc 40
Prowadzący ekipa Strumieni Życia
Strumienie Życia są programem uzdrowienia wewnętrznego. Celem jest dotarcie do korzeni ran serca poprzez przyjrzenie się historii relacji z rodzicami, rodzeństwem i rówieśnikami oraz powierzenie swojego bólu Jezusowi, aby w jego miejsce otrzymać łaskę uzdrowienia.

Uzdrowienie i pojednanie się z własną przeszłością jest możliwe dzięki ofierze Męki i śmierci Krzyżowej Jezusa Chrystusa oraz mocy Jego Zmartwychwstania. Wymaga to przyjęcia postawy wiary od osoby, która chce przeżyć program.

Program obejmuje 11 tematów rozłożonych na 3 weekendy. W trakcie nich jest codzienna Eucharystia, modlitwa uwielbienia i wstawiennicza, nauczania i świadectwa oraz spotkania w małych grupach.Terminy (UWAGA: konieczny jest udział we wszystkich zjazdach, nie ma możliwości wybrania jednego lub dwóch terminów):

- 7 - 8 października;

- 25 - 26 listopada;

- 16 - 17 grudnia (ten zjazd będzie miał miejsce w Domu Nasutów - Nasutów 98A, 21-025 Niemce).UWAGA: Informujemy, że zapisy dla kobiet zostały zamknięte. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc dla mężczyzn.PROSIMY O DOKONANIE ZAPISU WYŁĄCZNIE POPRZEZ FORMULARZ NA STRONIE:

http://strumieniezycia.pl/event/lublin-sesja-weekendowa-programu-strumieni-zycia/

 

Opłata za udział w programie (koszty organizacyjne; zakwaterowanie, w tym: posiłki, nocleg) - 540 zł.Więcej o programach Strumieni Życia i dane kontakotwe: http://strumieniezycia.pl/
Najbliższe rekolekcje

Nie ma rekolekcji w najbliższym czasie