Termin03.02 - 04.02
Strumienie Życia Loretto - wersja weekendowa
Lokalizacja Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Loretańskiej w Loretto k. Kamieńczyka, 07-202 Wyszków, 07-202 Loretto
Miejsc 60
Prowadzący ekipa Miasta Dawidowego
"Na początku" jest programem uzdrowienia wewnętrznego. Celem jest dotarcie do korzeni ran serca poprzez przyjrzenie się historii relacji z rodzicami, rodzeństwem i rówieśnikami oraz powierzenie swojego bólu Jezusowi, aby w jego miejsce otrzymać łaskę uzdrowienia.

Uzdrowienie i pojednanie się z własną przeszłością jest możliwe dzięki ofierze Męki i śmierci Krzyżowej Jezusa Chrystusa oraz mocy Jego Zmartwychwstania. Wymaga to przyjęcia postawy wiary od osoby, która chce przeżyć program.

Program obejmuje 11 tematów rozłożonych na 3 weekendy. W trakcie nich jest codzienna Eucharystia, modlitwa uwielbienia i wstawiennicza, nauczania i świadectwa oraz spotkania w małych grupach.Terminy (UWAGA: konieczny jest udział we wszystkich zjazdach, nie ma możliwości wybrania jednego terminu):

- 3 - 4 lutego 2018 r.;

- 3 - 4 marca 2018 r.;

- 7 - 8 kwietnia 2018 r.PROSIMY O DOKONANIE ZAPISU WYŁĄCZNIE POPRZEZ FORMULARZ NA STRONIE:
http://strumieniezycia.pl/event/loretto-sesja-weekendowa-programu-strumieni-zycia/Opłata za udział w programie (koszty organizacyjne, obiady, przerwy kawowe, podręcznik) - 710 zł.Więcej o programie "Na początku": http://strumieniezycia.pl/o-programie/program-na-poczatku/W przypadku pytań, prosimy o kontakt drogą mailową: napoczatku.rekrutacja@gmail.com
Najbliższe rekolekcje

Nie ma rekolekcji w najbliższym czasie