Termin19.05 - 25.05
Strumienie Życia - sesja tygodniowa w Zembrzycach
Lokalizacja Zembrzyce 503, 34-210 Zembrzyce
Miejsc 59
Prowadzący ekipa Strumieni Życia


Zapraszamy na tygodniowe rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego w ramach programu"Strumienie Życia". Szczególnym prowadzącym będzie jego twórca - Andrew Comiskey.

Strumienie Życia to 20-tygodniowy program skierowany do kobiet i mężczyzn pragnących uzdrowienia wewnętrznego. Jego uczestnicy doświadczają uzdrowienia zranionych rejonów swojego życia i stają się zdolni w pełni kochać zgodnie z Bożym zamysłem, a także żyć w większym zaufaniu Jemu Samemu. Doznawszy Bożego uzdrowienia, sami w Jego ręku stają się narzędziem uzdrowienia dla innych członków Kościoła. W sposób szczególny program dedykowany jest osobom zagubionym i niepewnym w poczuciu swojej własnej tożsamości płciowej, poranionym przez osoby płci przeciwnej, zmagającym się w walce o czystość, ale także wszystkim, którzy noszą w sercu pragnienie bycia dobrym darem dla innych i pragną wieść czyste życie zgodnie z Bożym zamysłem.

Majowe rekolekcje obejmują kilka tematów z pełnego programu, w tym poświęcone przywróceniu przez Boga kobiecej i męskiej godności. Będzie można poznać dynamikę spotkań Strumieni Życia; posłuchać świadectw osób, które doświadczyły uzdrowienia dzięki Strumieniom i podjęły walkę o czystość; posłuchać nauczań głoszonych m.in. przez twórcę programu; doświadczyć wspólnoty Kościoła, przez Który Jezus chce uzdrawiać tych, którzy się źle mają. Więcej szczegółów dotyczących pełnego programu znajdą Państwo tutaj.

Koszt udziału: 750 zł.

Kontakt mailowy: strumienie.sekretariat@gmail.com

Zapisy tylko przez poniższy formularz.
Najbliższe rekolekcje

Nie ma rekolekcji w najbliższym czasie