Termin13.11 - 15.11
Złamana,ale nie bezsilna - Rekolekcje dla kobiet w kryzysie relacji
Lokalizacja Saska 2, 30-715 Kraków
Miejsc 14
Prowadzący Małgorzata Dąbrowska i Ks.Grzegorz Piątek

Złamana, ale nie bezsilna - warsztaty dla kobiet w kryzysie relacji, które wierzą Bogu


Wszystkie informacje na:

https://malgorzatadabrowska.pl/zlamana-ale-nie-bezsilna/Dla kogo są te warsztaty?·       Zdradzonych 

·       Pozostawionych        

·       Tych, które zdecydowały się odejść 

·       Zniechęconych brakiem relacji z mężem

 

Co zyskasz biorąc udział w warsztatach?Znajdziesz miejsce i czas na zastanowienie i modlitwęPoznasz inne kobiety, które też przechodzą lub przechodziły próbę czasu,Zaprzyjaźnisz się, by otrzymywać  i dawać  wsparcie,Uświadomisz sobie swoją wyjątkowość i siłę,Przypomnisz sobie swoje marzenia i wreszcie zaczniesz je realizować,Odnajdziesz swoją siłę i motywację,Nauczysz się zarządzać swoimi myślami i emocjami,Okiełznasz strach,Zrobisz plan na nowe życie,Przekujesz słabość i ból w radość i siłę,Odnajdziesz znów swoje powołanie,Przemodlisz  to co trudno zrozumieć.

Moduły warsztatów:Twoja i moja historia – i co z niej wynika?Po co są kryzysy i jak je wykorzystać?Najważniejsze ludzkie potrzeby – koło życia i Twój plan na szczęśliwe życie.Miłuj bliźniego swego jak siebie samego.Na początku było słowo – model S.M.E.D.R Co naprawdę cenisz?Marzenia i powołanie.Twoja misja i wizja. 

Prowadzący:

Małgorzata DąbrowskaW życiu osobistym – matka 4 dzieci (25,21,18,12 lat); żona – 26 lat małżeństwa, od 12 walczy o swoje małżeństwo; sama  utrzymuje i wychowuje dzieci. 

Zawodowo: Business, Financial and Life Coach, Trener, Doradca, Inwestor, Przedsiębiorca ponad 20 lat doświadczenia – 3 niezależne przedsięwzięcia: AC Kroton, MD Consulting,  Pod Skrzydłami Anioła. Z zamiłowania: wspiera, szczególnie kobiety, w odważnym stawianiu sobie celów, sięganiu po  swoje  szczęście, nawiązywaniu nowych kontaktów przyjacielskich i biznesowych, inspiruje, zaraża wiarą  i pozytywną energią

Hobby:  rozwój osobisty, rozwój duchowy oraz taniec, tenis, narty, śpiew, a nade  wszystko relacje z drugim człowiekiem. Ks. Grzegorz Piątek

Kapłan ze Zgromadzenia Księży Najświętszego Serca Jezusowego. Wyświęcony w 1988 roku. Po studiach z zakresu teologii moralnej w Accademia Alfonsiana w Rzymie prowadził wykłady z teologii moralnej ogólnej w seminarium duchownym w Stadnikach. W roku 1993 włączył się w organizowanie Wydawnictwa Księży Sercanów, w którym pracował do 2001 roku, pełniąc m.in. funkcje redaktora naczelnego dwumiesięcznika „Czas Serca” oraz dyrektora wydawnictwa. W latach 2003-2013 sekretarz i kapelan Ks. Kard. Stanisława Nagy’ego SCJ. Od 2001 r.

zaangażowany w Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT. Spowiednik i kierownik duchowy. Z zamiłowania rysownik (autor serii humorystycznych rysunków z cyklu Przypadki Prezesa Cnoty) i piechur.

Ile kosztują warsztaty w Krakowie ?Silver – warsztaty + posiłki – 449 zł.

Gold – warsztaty + posiłki + nocleg – 549 zł.

Platinum – warsztaty + posiłki + nocleg + koszulka A właśnie , że potrafię – 599 zł.

Diamond – warsztaty + posiłki + nocleg + koszulka  + 3 sesje coachingowe indywidualne po warsztatach – 949 zł.

 

Wszystkie informacje na stronie:

http://malgorzatadabrowska.pl/zlamana-ale-nie-bezsilna/