Termin20.03 - 22.03
Trójmiasto – rekolekcje weekendowe programu Strumieni Życia "Na początku"
Lokalizacja Zgromadzenie zakonne Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia NMP, 81-109 ul. Arenda Dickmana 13, Gdynia
Miejsc 38
Prowadzący ekipa Strumieni Życia


Rekolekcje te są drogą uzdrowienia wewnętrznego. Celem rekolekcji jest dotarcie do korzeni ran serca poprzez przyjrzenie się historii relacji z rodzicami, rodzeństwem i rówieśnikami, czyli tym miejscom, gdzie nasza tożsamość, potrzeby więzi i relacji rodziły się i nie zostały właściwie ukształtowane, a więc niezaspokojone, zablokowane, skrzywione czy wyparte. Chcemy powierzyć swój ból Jezusowi, aby w jego miejsce otrzymać łaskę uzdrowienia.Więcej o rekolekcjach dowiesz się tutaj.

 

Sesja wiosenna obejmuje dwa weekendy: 20-22 marca 2020 r. oraz 8-10 maja 2020 r.

 

 

Rekolekcje są tak skonstruowane, że nie ma możliwości zgłoszenia chęci uczestnictwa tylko w jeden weekend, ani nie można dołączyć do nich w trakcie trwania.Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmujemy do 15.02.20 lub do wyczerpania miejsc.

 

Miejsce:Zgromadzenie zakonne Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia NMP Wielkopolskich, ul. Arenda Dickmana 13, 81-109 Gdynia.Koszty:Opłata za udział w rekolekcjach to 570 zł.Gdyby kwestie finansowe były problemem do wzięcia udziału w programie - prosimy o kontakt. 

 

Całkowity koszt udziału w rekolekcjach obejmuje pobyt w ww. ośrodku z pełnym wyżywieniem (kolacja w piątek, śniadanie, obiad i kolacja w sobotę oraz śniadanie i obiad w niedzielę), przerwy kawowe, noclegi podczas obu sesji weekendowych oraz kwestie organizacyjne.

Osoby, które nie mają podręcznika rekolekcji ITB „Na początku”, będą mogły go nabyć w kwocie: 30 zł.

 

 

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM SPOTKAŃ. 

PROSIMY O DOKONYWANIE ZAPISÓW WYŁĄCZNIE ZA POŚREDNICTWEM FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Informacje o zakwalifikowaniu do udziału w rekolekcjach, wpisaniu na listę rezerwową lub odmowie zostaną wysłane do 29. lutego 2020r.  

W razie pytań prosimy o kontakt – itb.gdansk@gmail.com