Termin01.07 - 30.09
Rekolekcje za granicą - Bałkany
Lokalizacja Na Bałkany, w Alpy, -
Miejsc 40
Prowadzący ks. Bogdan Kuta

Termin i szczegóły wyjazdu do uzgodnienia z organizatorem.

Propozycja dla uczestników pełnoletnich w organizowanych grupach (12 – 15 osób).Odkryj z nami tajemnice Półwyspu Bałkański! Zabierzemy Ciebie do przepięknej Chorwacji (Trogir, Dubrownik), zapierającej dech w piersiach Czarnogóry (Zatoka Kotorska, Budwa, Św. Stefan), pełnej subtelnej egzotyki Macedonii (Jezioro Szkoderskie). Popłyniemy statkiem do Błękitnej Groty. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Bośni (Medjugorie, Mostar, wodospady w Kravicy, Sarajewo).Co się będzie działo?

W ramach programu turystyczno-wypoczynkowego podczas pobytu w Alpach wjazd na platformę widokową (2369 m n. p. m.) w okolicach Grossglockner i możliwość wędrówki alpejskim szlakiem, pobyt nad zalewem Malta, wyjazd nad jezioro Bled (Słowenia), wycieczki nad pobliskie jezioro z kąpieliskiem i do pięknego, średniowiecznego miasta Gmund.W ramach programu religijnego: codzienna Msza św. z kazaniem, spotkania dyskusyjne w zachwycających plenerach i aktywne zwiedzanie lokalnych zabytków kultury chrześcijańskiej.Zaprezentowany program jest zestawem propozycji do negocjacji. Realia małej zorganizowanej grupy dają możliwość dużej elastyczności w planowaniu wyjazdu.Co z sobą zabrać?

Dowód osobisty lub paszport, śpiwór, czapeczkę chroniącą przed przed słońcem, wygodne obuwie do wędrówki, strój kąpielowy, kartę uczestnictwa i potwierdzenie wpłaty zaliczki. Bagaż nie może przekroczyć 10 kg!

Najbliższe rekolekcje

Nie ma rekolekcji w najbliższym czasie