Termin01.07 - 30.09
Rekolekcje objazdowe - Lazurowe wybrzeże
Lokalizacja Lazurowe Wybrzeże, Alpy, -
Miejsc 10
Prowadzący ks. Bogdan Kuta

Termin i szczegóły wyjazdu do uzgodnienia z organizatorem.

Propozycja dla uczestników pełnoletnich w organizowanych grupach (12 – 15 osób).Niezapomniane smaki, zapachy, widoki… W ramach pobytu na Lazurowym Wybrzeżu chcemy pokazać zarówno atrakcje turystyczne znanych kurortów takich jak Cannes, Monte Carlo, Nicea, jak również niezwykle urokliwe małe miejscowości jak Gourdon. W planie wyjazdu pobyt na plażach Lazurowego Wybrzeża i wieczorne kosztowanie francuskich serów i win.Co się będzie działo?

W ramach programu turystyczno-wypoczynkowego:– podczas pobytu w Alpach wjazd na platformę widokową (2369 m n. p. m.) w okolicach Grossglockner i możliwość wędrówki alpejskim szlakiem, pobyt nad zalewem Malta, wyjazd nad jezioro Bled (Słowenia), wycieczki nad pobliskie jezioro z kąpieliskiem i do pięknego, średniowiecznego miasta Gmund,– w ramach wyjazdu na Półwysep Bałkański proponujemy pobyt w Chorwacji (Trogir, Dubrownik), w Czarnogórze (Zatoka Kotorska, Budwa, Św. Stefan), Macedonii (Jezioro Szkoderskie), rejs statkiem do Błękitnej Groty. W drodze powrotnej pobyt w Bośni (Medjugorie, Mostar, wodospady w Kravicy, Sarajewo).Zaprezentowany program jest zestawem propozycji do negocjacji. Realia małej zorganizowanej grupy dają możliwość dużej elastyczności w planowaniu wyjazdu. W ramach programu religijnego: codzienna Msza św. z kazaniem, spotkania dyskusyjne w zachwycających plenerach i aktywne zwiedzanie lokalnych zabytków kultury chrześcijańskiej.Co z sobą zabrać?

Dowód osobisty lub paszport, śpiwór, czapeczkę chroniącą przed słońcem, wygodne obuwie do wędrówki, strój kąpielowy, kartę uczestnictwa i potwierdzenie wpłaty zaliczki. Bagaż nie może przekroczyć 10 kg!


Najbliższe rekolekcje

Nie ma rekolekcji w najbliższym czasie