Termin25.11 - 27.11
Kurs "Emaus"
Lokalizacja Bełchatów, Al. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 40, 97-400 Bełchatów
Miejsc 50
Prowadzący ks. Michał Tabak scj z ekipą SNE Najświętszego Serca Jezusowego

Jeśli odkryłeś Biblię i pragniesz ją nie tylko czytać, ale i rozumieć, przyłącz się do uczniów podążających z Jerozolimy do Emaus. To do nich dołącza się Nieznajomy, który w drodze wyjaśnia im Pisma. Nalegają, by pozostał z nimi. Poznanie Pisma doprowadza ich do poznania Jezusa. On sam zaprasza Ciebie do tego samego! Pragnie, by i Twoje serce pałało miłością do Słowa Bożego, byś poznając Je i Nim się karmiąc nawiązywał głębszą relację z Jezusem – Słowem.

Jest to drugi kurs z formacji podstawowej SESA. Warunkiem uczestnictwa w kursie Emaus jest wcześniejsze przeżycie kursu Nowe Życie.

Ofiara za kurs: 60,00 złotych – bez noclegów / 140,00 złotych – z noclegiem.
  • Osoby chcące skorzystać z noclegu proszone są o napisanie email’a na adres wskazany poniżej.

  • Miejsce: Dom Parafialny w Parafii NMP Matki Kościoła i Św. Barbary w Bełchatowie (Księża Sercanie), Al. Kard. St. Wyszyńskiego 40, 97-400 Bełchatów.

  • Informacje: Zapewniamy kawę, herbatę i ciastka, a dodatkowo kolację w piątek, obiad i kolację w sobotę oraz ciepły posiłek w niedzielę. Należy zabrać ze sobą na kurs Biblię, notatnik, długopis, lekarstwa na własne dolegliwości. Oprócz tego otwarte serce. Wszelkie dodatkowe informacje prosimy kierować na e-maila:snebelchatow@gmail.com. 

Najbliższe rekolekcje

Nie ma rekolekcji w najbliższym czasie