Termin01.03 - 04.03
Komunikacja w rodzinie – wychowanie dzieci 1A
Lokalizacja Strzelecka 42, 46-200 Kluczbork
Miejsc 33
Prowadzący Maria Zielińska, Adam i Karina Klose oraz ks. Gabriel Pisarek scj
Co?

„Komunikacja w rodzinie – wychowanie dzieci" – to temat rekolekcji.

Rekolekcje zaprowadzą uczestników w tajemniczy, czasem nierozpoznany dotąd świat naszych uczuć. Żyjąc zanurzeni w naszej codzienności nie zdajemy sobie sprawy z czynnika, który ma wielki wpływ na nasze samopoczucie, zachowania i wybory, a mianowicie z naszych uczuć. To potężna siła, która jest w stanie zepchnąć nas do otchłani jak również wznieść nas na same szczyty.

Uczestnicy poznają , że uczucia są częścią nas samych, nie są ani dobre ani złe i zaczną się uczyć jak je rozpoznawać i akceptować w sobie samym jak i we współmałżonku, dzieciach i ludziach z nami żyjącymi. Ta bardzo pomocna nauka pozwoli na komunikowanie się z bliźnimi na zupełnie innej płaszczyźnie niż dotychczas.

W czasie rekolekcji zaprosimy najlepszego NAUCZYCIELA , LEKARZA i PANA – Jezusa Chrystusa aby pomógł nam w tym trudnym procesie, uzdolnił nas do prawdziwego  Bożego wyrażania uczuć nie raniącego nas samych i innych jak również do modlitwy serca czyli do modlitwy uczuciami.

Jak?

Rekolekcje mają charakter warsztatowy, dający możliwość natychmiastowego nie tylko przećwiczenia poznanych treści ale ich doświadczenia ich oraz wprowadzenia w swoje życie, a także w życie swojego małżeństwa i rodziny.

Dla kogo?

Dla rodzin i małżeństw (zapraszamy z dziećmi) zrzeszonych w różnych ruchach i niezrzeszonych, dla osób samotnych i żyjących w pojedynkę, dla rodziców i dzieci, babć i dziadków, synów i ojców, matek i córek.

Rekolekcje są organizowane są przez Domowy Kościół, jednak każdy może wziąć w nich udział, są otwarte dla wszystkich

Uwaga: Nie ma kart zgłoszeniowych, wszystkie zgłoszenia przesyłamy na adres: klosekarina@gmail.com

 
Najbliższe rekolekcje

Nie ma rekolekcji w najbliższym czasie